Ще з давніх часів вчені-алхіміки шукали не тільки філософський камінь, а ще й еліксир вічної молодості.

Всі прагнуть бути молодими, здоровими й успішними. Як можна довше зберегти красу й життєву енергію?

Вам допоможе косметологічний центр "Алхімія краси" Адже квінтесенція нашої філософії - це гармонія зовнішності і внутрішнього світу людини, поєднання краси тіла і душевної рівноваги.

Команда високопрофесійних фахівців косметологічного центру "Алхімія краси" (Рівне) втілює Ваші бажання прагнення до гармонії і досконалості, до відчуття радості від кожної миті життя! Всі члени нашої команди володіють не тільки високим рівнем знань і умінь, вони щодня працюють над їх практичним втіленням. Наші фахівці допоможуть Вам стати більш привабливими і впевненими в собі завдяки відновленню життєвих сил і енергії. Співробітники нашого салону краси чуйно і уважно ставляться до кожного клієнта, вміло вирішують завдання, поставлені перед ними. Так, професійну майстерність та моральні якості фахівців команди косметологічного центру "Алхімія краси" (Рівне) допоможуть Вам поліпшити зовнішній вигляд, поправити здоров'я і знайти справжню гармонію в житті. 

Косметологічний центр "Алхімія краси" (Рівне) для своїх клієнтів пропонує тільки сертифіковане сучасне обладнання, вміло використане справжніми знавцями своєї справи, які, до того ж, постійно підвищують свою кваліфікацію. Наш косметологічний салон  краси пропонує для своїх клієнтів тільки якісні та безпечні препарати нового покоління, які є абсолютно безпечними для здоров'я. 

Центр медичної косметології забезпечить проведення дієвих процедур по омолодженню, з числа яких можна виділити: контурну пластику, плазмоліфтинг, мезоніті, диспот, ботокс. Естетична косметологія представлена процедурами хімічного пілінгу, ультразвукової чистки, RF-ліфтингу обличчя і т.д. Якщо Ви хочете здійснити корекцію фігури, то наш салон краси дає звернути увагу на процедури, RF-ліфтингу тіла. 

Велику частину часу ми проводимо на ногах, тому подологія, яка займається лікуванням проблем стопи, займає чільне місце серед напрямків лікування нашого медичного центру. Косметологічна клініка забезпечує видалення мозолів, лікування тріщин і врослого нігтя, а також захворювань гіпергідрозу (надмірна пітливість ніг) і гіперкератозу (надмірне потовщення шкіри ніг і поява тріщин). 

В свою чергу, стилісти салону краси «Алхімія краси» зроблять все, щоб Ваш «look» викликав захоплення оточуючих. Стильні стрижки та укладки, професійне фарбування та випрямлення волосся, яскравий татуаж і колоритний візаж, майстерний манікюр - наш салон краси подбає про Ваше неперевершеному зовнішньому вигляді. Крім того, наш косметологічний центр пропонує надзвичайно прийнятні ціни. 

Отже, відвідайте косметологічний центр "Алхімія краси" (Рівне), привнесіть у своє життя яскраві фарби молодості та здоров'я!