Alchimia krasu (Алхімія краси), косметологічний центр, косметолог, лазерна епіляція, Татуаж Рівне

Пластичний хірург

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua
Сайт
08:00 - 21:00
Закрито

Консультація пластичного хірурга Ростислава Любомировича Валіхновського у Рівному, в косметологічному центрі Алхімія краси

Консультація пластичного хірурга Ростислава Любомировича Валіхновського у Рівному, в косметологічному центрі Алхімія краси
Консультація пластичного хірурга Ростислава Любомировича Валіхновського у Рівному, в косметологічному центрі Алхімія краси

Валіхновський Ростислав Любомирович - заслужений лікар України, видатний пластичний реконструктивний хірург, з більше, ніж 20-річним досвідом роботи, віце-президент асоціації пластичних хірургів україни, директор і засновник медичного центру «Клініка Доктора Валіхновського», кандидат медичних наук, політичний і громадський діяч. Лікар, який змінив долі людей у телевізійних проектах: «Поверніть мені красу» ( 1+1), «Я соромлюсь свого тіла» (СТБ), «Моє нове життя» (Україна).

Ростислав Валіхновський належить до докторської династії. Його батько Валіхновський Любомир Дмитрович - Заслужений лікар України, легендарний волинський хірург, з 1974 року працює завідувачем хірургічним відділенням Турівській центральний районній лікарні (Волинська область, Україна). Мати Валіхновський Марія Антонівна - терапевт. Хірурги і його близькі родичі - в тому числі рідний брат Тарас Валіхновський і дружина Катерина Валіхновська.

Освіта

Закінчивши школу з відзнакою, Ростислав навчався в Тернопільському державному медичному університеті імені академіка І. Я. Горбачевського на факультеті лікувальної справи. Закінчивши інститут з червоним дипломом, навчався в інтернатурі за спеціальністю «Загальна хірургія» на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. О. Шалімова Академії медичних наук України. З 2005 року по 2006 рік проходив навчання в Інституті загальної та невідкладної хірургії АМН України »в Харкові. Проходив стажування за фахом «Інтенсивна терапія» в Оттаві (Канада), а також - за фахом «Пластична та реконструктивна хірургія» в HFI Clinic в Toронто (Канада).

Нагороди та відзнаки

Понад десять років, згідно результатів роботи і відгуків пацієнтів, реконструктивний і пластичний хірург Ростислав Валіхновський (Київ, Україна) визнаний одним з кращих пластичних і реконструктивних хірургів на території Східної Європи. Клініка Доктора Валіхновського з 2013 року входить до списку десяти найкращих медичних закладів України за версією «Інвест-газети», а також визнана, як лідер галузі за версією газети «Капітал» в 2014 році. Ростислав Валіхноскій займає лідируючу позицію серед українських лікарів-хірургів за версією медичного порталу Doc.ua в 2014 - 2016 роках.

Досвід і клієнти

Серед клієнтів доктора президенти, урядовці, депутати парламенту, спортсмени, знаменитості, зокрема - президент України Віктор Ющенко, оперний тенор Володимир Гришко та інші. Його хірургічні навички та глибокі фундаментальні знання визнані пацієнтами, як всередині країни, так і за кордоном. Сьогодні на його рахунку більше 7 000 успішних операцій. Ростислав Валіхновський особисто проводить найбільш складні, рідкісні і навіть унікальні з них. Він зумів згуртувати в медичному центрі Valikhnovski MD команду висококваліфікованих професіоналів і справжніх майстрів своєї справи, завдяки чому, клініка входить в п'ятірку найкращих медичних закладів України за версією страхових компаній (2012-2015рр).

Пластичний хірург, фото-2
Ми в мережі